Zwrot towaru

ikona paczki

Dane Kontaktowe

place ul. Jesionowa 2, 64-600 Ocieszyn
mail info@budujesz-potrzebujesz.pl

Prawo do odstąpienia od umowy przysługuje Państwu w terminie 14 dni, bez konieczności podawania przyczyny. Konsument ma prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni i obowiązek zwrotu towaru w ciągu kolejnych 14 dni.

Chęć do odstąpienia od umowy, należy złożyć  poprzez oświadczenie np. w formie listu wysłanego pocztą, lub pocztą elektroniczną. Mogą Państwo skorzystać z załączonego poniżej " Formularza odstąpienia od umowy" Koszty zwrotu towaru pokrywa Kupujący,  przy czym towar musi dotrzeć do Nas w stanie nie naruszonym (jeśli towar uległ uszkodzeniu możemy żądać od konsumenta zapłaty odszkodowania za zmniejszenie wartości zakupionej rzeczy).  Przesyłki wysłane do nas za pobraniem nie będą odbierane. 

Po otrzymaniu zwrotu nie uszkodzonego towaru, zwrócimy Państwu wszystkie otrzymane przez nas od Państwa płatności łącznie z kosztami dostawy (koszt ten możliwy jest jedynie do wysokości najtańszej wysyłki oferowanej przez nas), nie później niż w terminie 14 dni od dnia, poinformowania nas o decyzji  odstąpieniu od umowy. Zwrotu środków pieniężnych dokonamy  z wykorzystaniem tej samej formy płatności, jaką dokonali Państwo zapłaty za zamówienie.


Zwracany towar prosimy odesłać na adres:

PPHU Kinga Pankiewicz-Cieślak

ul. Jesionowa 2

64-600 Ocieszyn

ikona paczki

Dane Kontaktowe

place ul. Jesionowa 2, 64-600 Ocieszyn
mail info@budujesz-potrzebujesz.pl