Taśma kalenicowa z włókniną Georol 0,3m x 5m

Nowość

Taśma kalenicowa z włókniną Georol firmy Wabis: wykonana jest dwóch pasów plisowanego aluminium, połaczonych tkaniną techniczną (paroprzepuszczalną). Na pasach aluminium znajduje się klej butylowy ułatwiający montaż.

Więcej szczegółów

2929 Produkty

Producent
Wa-bis

35,00 zł

22,00 zł za rolke

  • cegła (RAL 8004)
  • brąz (RAL 8017)
  • antracytowy (RAL 7016)

Dodaj do listy życzeń

Zestawienie

Szerokość 10
Wysokość 35
Głębokość 10
Waga 3

Więcej informacji

TAŚMA KALENICOWA GEOROL WABIS Z WŁÓKNINĄ

OPIS:
Oferowana przez nas taśma, to taśma kalenicowa najwyższej jakości .Taśma kalenicowa z włókniną wykonana jest z dwóch pasów lakierowanego plisowanego aluminium, połączonych z tkaniną polipropylenową. Na pasach aluminiowych znajduje się klej butylowy, w celu łatwego montażu.
ZASTOSOWANIE:
Taśma kalenicowa dzięki zastosowaniu tkaniny technicznej, zapewnia właściwą wentylacje przestrzeni pomiędzy pokryciem dachowym a spodnimi warstwami dachu.
Kalenica to newralgiczny punkt dachu, przez który przenika wilgotne powietrze spod pokrycia dachowego. Gąsior nie przylega całkowicie do dachówki, istnieje szczelina, więc nie jest zapewniona całkowita szczelnośc. Dlatego w tym miejscu niezbędene jest zastosowanie TAŚMY KALENICOWEJ.
Taśma kalenicowa zapewnia odprowadzenie pary wodnej, wydostającej się z poddasza użytkowego, jak również chroni przed przedostawaniem się wody, śniegu, kurzu z zewnątrz.  Tkanina zastosowana w taśmie kalenicowej z włókniną , jest tkaniną paroprzepuszczalną, która zapewnia odprowadzenie wody oraz swobodny przepływ powietrza a z uwagi na małe otworki wentylacyjne  zapobiega przenikaniu pod połać dachu wody, kurzu i pyłu itp z zewnątrz.
DANE TECHNICZNE:
Materiał: 2 pasy aluminium plisowanego o gr. 0,14 mm sklejone i zszyte z włókniną techniczną
Kolor ceglasty (RAL 8004), brązowy (RAL 8019), antracytowy (RAL 7016)
Wymiary: 310m x 5m - rolka
Ciężar: [kg] 0,9

 

 

 

 

 

Dodatki

5 other products in the same category: