Taśmy samoprzylepne

TAŚMY SAMOPRZYLEPNE to produkty który znajduje bardzo szerokie zastosowanie. W naszej ofercie znajdą Państwo taśmy klejące jednostronne, dwustronne, a także taśmy do ciepłego montażu okien. Taśmy samoprzylepne jednostronne to zarówno taśmy pakowe, jak i maskujące, naprawcze czy izolacyjne. Taśm samoprzylepne dwustronne pozwalają natomiast na szybkie i trwałe połączenie elementów wykonanych z różnych materiałów. Oferujemy również taśmy do ciepłego montażu okien, które znajdują zastosowanie w prawidłowym uszczelnienieniu przerwy miedzy oknem a ścianą.

Taśmy samoprzylepne 

There are 38 products.

Podkategorie

 • do folii

  taśmy samoprzylepne do folii

 • malarskie

  taśmy samoprzylepne malarskie

 • naprawcze DUCT

  taśmy samoprzylepne naprawcze DUCT

 • do prac tynkarskich

  taśmy samoprzylepne do prac tynkarskich

 • aluminiowe

  taśmy samoprzylepne alumioniowe

 • Taśmy dwustronne

  Dostępne w naszym asortymencie akcesoria dachowe, jak np. membrany czy folie odgrywają najważniejszą rolę w uszczelnieniu dachów. Jednak nie byłyby one tak skuteczne, gdyby nie specjalne taśmy przeznaczone do ich łączenia. W naszym asortymencie znajduje się zatem taśma dwustronna, która jest uniwersalnym elementem łączącym na podłożach płaskich i gładkich.

  Wyróżnia je przede wszystkim mocny klej, praktyczność w zastosowaniu i jednocześnie atrakcyjna cena. Każde zaklejenie przy użyciu tych produktów daje pewność mocnego zamontowania danego uszczelnienia. Te produkty mają szerokie pole zastosowania – charakteryzuje je bardzo dobra przyczepność do różnego rodzaju powierzchni: zarówno drewnianych, aluminiowych, jak i stalowych czy betonowych. Przy każdym produkcie zawarte są szczegółowe informacje – zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 • Taśmy do ciepłego...

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na taśmy samoprzylepne do ciepłego montażu okien.

  Czy wiesz, że nawet najlepsze okna tracą na wartości, jeśli nie są prawidłowo zamontowane?

  Kluczowym punktem jest miejsce styku okna ze ścianą – nieodpowiednie uszczelnienie tego punktu powoduje znaczną utratę ciepła z wnętrza budynku oraz przenikanie wilgoci do materiału izolacyjnego.

  Dlatego niezbędny jest CIEPŁY MONTAŻ – czyli prawidłowe uszczelnienie przerwy miedzy oknem a ścianą.

  Inaczej nazywany jest warstwowym montażem okien, który polega na zastosowaniu trzech warstw:

  pierwsza warstwa – warstwa środkowa, to izolacja termiczna i akustyczna, czyli PIANKA MONTAŻOWA,
  druga warstwa – wewnętrzna, TAŚMA PAROSZCZELNA, która stanowi ochronę pianki montażowej przed przenikaniem do niej wilgoci z wnętrza budynku,
  trzecia warstwa – zewnętrzna, TAŚMA PAROPRZEPUSZCZALNA, która zabezpiecza przed wnikaniem wilgoci do wewnątrz, przy jednoczesnym umożliwieniu wyprowadzania jej na zewnątrz budynku.
  Stosując taśmy do ciepłego montażu okien, można zapewnić komfort cieplny oraz przeciwdziałać zawilgoceniu materiałów izolacyjnych i konstrukcyjnych, które często powodują pojawienie się pleśni.

  Nasza firma produkuje taśmy do ciepłego montażu okien oraz posiada w ciągłej sprzedaży taśmę wewnętrzną paroszczelną oraz zewnętrzną paroprzepuszczalną.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 38 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 38 elementów