WITAMY NA STRONIE SKLEPU  WWW.BUDUJESZ-POTRZEBUJESZ.PL
Nasza firma istnieje  od 2005 roku. Dotąd prowadziliśmy sprzedaż bezpośrednią, obsługując hurtownie budowlane, firmy dekarskie, monterskie oraz klientów indywidualnych. Aby dotrzec do jeszcze szerszego grona klientów a jednocześnie dac naszym dotychczasowym klientom możliwośc   zaoszczędzenia cennego czasu a co za tym idzie również ich pięniędzy, postanowiliśmy w roku 2013 uruchomic sprzedaż internetową BUDUJESZ-POTRZEBUJESZ.

Na początku naszej działalności skupiliśmy się na dystrybucji wszelkiego rodzaju folii stosowanych w budownictwie. Z biegiem czasu rozszerzyliśmy naszą ofertę i tak dziś posiadamy w ciągłej sprzedaży bardzo szeroki asortyment folii, akcesorii dachowych, pełen asortyment taśm samoprzylepnych w tym taśm do montażu warstwowego okien, wyroby chemii budowlanej oraz wkręty samowiercące. Cały ten asortyment dostępny jest w naszym sklepie internetowym.

Zdając sobie sprawę, że nie każdy musi być specjalistą w każdym temacie, umieściliśmy na naszej stronie opis poszczególnych produktów, jeśli jednak i ten opis byłby dla Państwa niesatysfakcjonujący, chętnie udzielimy szczegółowych informacji telefonicznie bądź mailowo, gdyż to my  jesteśmy specjalistami w tym temacie i chętnie się z Państwem tą wiedzą podzielimy.

Zaufało nam wiele firm i klientów indywidualnych – dołącz do nich i TY.

Wyślij do nas zapytanie ofertowe – gwarantujemy atrakcyjne ceny i warunki współpracy.

Zakupiony towar dostarczamy do Państwa poprzez firmy kurierskie lub transportem własnym.

Dane teleadresowe:

PPHU Kinga Pankiewicz-Cieślak

BUDUJESZ-POTRZEBUJESZ

ul. Wiązowa 9

64-600 Oborniki

tel. 509735085

email: info@budujesz-potrzebujesz.pl

Nip 7661849322

Regon 634461144

Rachunek bankowy:

BZWBK VII w Poznaniu

43 1090 1737 0000 0001 0322 7032