WARUNKI DOSTAWY

Dostawa

Dostawa Towarów dostępna jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, na adres wskazany przez Klienta przy składaniu Zamówienia

1. Klient ma do wyboru następujące formy dostawy zamówionych Towarów:

- za pośrednictwem firmy kurierskiej

- odbiór osobisty w punkcie odbioru wskazanym przez Sprzedawcę.

 

2. Koszty dostawy zostaną określone przy składaniu Zamówienia.

3. Dostawa jest realizowana natychmiast, jednak nie później niż do 30 dni od zawarcia umowy. W wyjątkowych przypadkach termin dostawy może ulec zmianie.

4. Sprzedawca dostarcza produkty zgodnie z wyborem Klienta.

5. Sprzedawca odpowiada za wady rzeczy zgodnie z przepisami Kodeksu cywilnego, w szczególności art. 556 oraz 5561 -5565 Kodeksu Cywilnego.

6. Na czas otrzymania przesyłki składają się :
- czas realizacji zamówienia (kompletowanie towaru, forma płatności, wystawienie dokumentu sprzedaży, spakowanie paczki)
- czas dostawy min 24h.

Dla zamówienia z wybraną formą płatności „przelewem”, kwota przelewu musi zostac zaksięgowana na koncie firmy PPHU Kinga Pankiewicz-Cieślak.

7. Standardowy koszt przesyłki to 15,50zł (w przypadku paczek o wadze do 30kg). Przy paczce powyżej 30kg dodatkowa opłata to 15,50zł za kolejną paczkę do 30kg.
Przy wybraniu opcji płatności „ za pobraniem” koszty dostawy wynoszą 30zł brutto, w przypadku paczek do 30kg.


Przy większym zamówieniu zadzwoń pod nr 509735085, w celu ustalenia kosztów dostawy.

8. Firma kurierska dostarcza przesyłki od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Zatem jako miejsce dostawy proszę podawac adres, gdzie stale będzie osoba upoważniona do odbioru przesyłki.

Prosimy również o podanie numeru telefonu, w celu możliwości skontaktowania się, aby ustalic godzinę dostawy przesyłki .

7. Odbiorca powinien sprawdzic zawartośc paczki w celu ewentualnej reklamacji.