Chemia budowlana - Silpac

W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty chemii budowlanej marki Silpac. Silpac jest polską marką, o jakości porównywalnej do czołowych światowych marek chemii budowlanej, ale zdecydowanie niżej cenie. "Walcz z kryzysem, kupuj polskie produkty".

Chemia budowlana - Silpac 

There are 17 products.

Podkategorie

 • pianka montażowa

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez naszych specjalistów z branży budowlanej. W asortymencie Budujesz-Potrzebujesz można znaleźć szeroką gamę produktów chemii budowlanej, które charakteryzuje najwyższa jakość i jednocześnie atrakcyjna cena. Przykładem takiego produktu jest pianka montażowa, która jest stosowana w wielu segmentach budownictwa.

   

  Dzięki świetnym właściwościom izolacyjnym i niskiej chłonności wilgoci, jest wykorzystywana między innymi do prac montażowych instalacji sanitarnych: izolacji brodzików, wanien oraz rur. Pianka montażowa odznacza się doskonałymi parametrami w zakresie izolacji akustycznej i termicznej. Zakres temperatur stosowania to od -12°C do nawet +35°C – wybierz zatem produkt, który spełni Twoje najśmielsze oczekiwania. Zachęcamy do przeczytania najważniejszych informacji o naszych produktach.

 • silikony

  W naszej ofercie znajdziecie Państwo silikony o różnym zastosowaniu marki SILPAC,

 • uszczelniacze

  W naszej ofercie znajdziecie Państwo uszczelniacze marki SILPAC.

 • kleje

  W naszej ofercie znajdziecie Państwo różnego rodzaju kleje marki SILPAC>

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów