Folie fundamentowe

Są to folie produkowane z polietylenu o wysokiej gestości. W wersji wytłaczanej potocznie nazywają się folią lub membraną kubełkową,a w wersji gładkiej geomembraną.

Folie kubełkowe znajdują zastosowanie jako izolacja przeciwwilgociowa fundamentów, tarasów, stropów, stropodachów, podłóg.

Podstawowe zalety:

- nie ulega procesom rozkładu
- odporna na grzyby i bakterie glebowe,
- szczelina powietrzna wyrównuje ciśnienie wilgoci i nie tworzy się destrukcyjne ciśnienie hydrostatyczne, wysoka wytrzymałość mechaniczna
- zwiększa izolację termiczną
- łatwy montaż

Konfekcjonowane w rolkach 1m; 1,5m; 2m; 2,5m; 3m * 20mb, najczęściej spotykane gramatury 400g/m2 lub 500g/m2.

UWAGA: Folie kubełkowe układa się stożkami ściętymi do muru. Folie te są izolacją przeciwwilgociową i nie zastępują izoalacji wodnej.

Folie fundamentowe 

There are 12 products.

Podkategorie

  • folia kubełkowa

    Przedstawiamy w ofercie specjalistyczne materiały budowlane, dzięki którym możliwe jest wykonanie szczelnej izolacji pionowej fundamentów. Można je wykorzystywać zarówno w budownictwie mieszkalnym, jak i przemysłowym, np. w obszarach tarasów czy przy izolacji stropów budynków. Proponowana przez nas folia kubełkowa charakteryzuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć i działanie chemikaliów. Szerokie zastosowanie sprawia, że ten produkt zdobywa coraz większą popularność wśród naszych Klientów.

    Folia kubełkowa może zastąpić również „chudy beton”. Ponadto, ten materiał jest odporny na rozrywanie i ściskanie – tak wiele właściwości oraz zalet tego materiału budowlanego mówią same za siebie. Zachęcamy zatem właśnie Ciebie do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru produktów na miarę swoich potrzeb oraz wymagań.

  • taśmy fundamentowe
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów