Siatka podtynkowa SSA 155g, najwyższa jakośc!! kolor pomarańczowy

Nowość

SIATKA Z WŁÓKNA SZKLANEGO SSA-1363-SM 0,5 - 1m x 50mb

Więcej szczegółów

997 Produkty

115,00 zł

115,00 zł za rolkę

Dodaj do listy życzeń

Zestawienie

Szerokość 15
Wysokość 100
Głębokość 15
Waga 8

Więcej informacji

SIATKA Z WŁÓKNA SZKLANEGO SSA-1363-SM 0,5 

 

Masz pytania dzwon 509735085  

 

 

Cena Kup Teraz dotyczy jednej rolki produktu o wymiarach 1m x 50m

Wysyłka do 48h. 

 

 

 

  


 

Siatka z włókna szklanego SSA-1363-SM 0,5  : do wykonywania warstwy zbrojonej w złożonych systemach izolacji cieplnej.

 

Nazwa siatki : SSA-1363 SM 0,5
Kolor: pomarańczowy
Gramatura [g/m2] : 155
Rodzaj splotu: gazejski
Szerokość [m]: 1,0 
Wymiary oczek w świetle [mm] : 3,5x3,5 

 

WYMAGANIA TECHNICZNE:

 

Nazwa siatki: SSA-1363 SM(100)
Dokumentacja techniczna: posiada Atest higieniczny PZH AT-15-6665/2005

Siatka stanowi element systemów izolacji cieplnej:

PRZEZNACZENIE


Do wykonywania warstwy zbrojonej – do zatapiania w warstwie kleju podczas wykonywania ociepleń, zarówno ze styropianem jak i z wełną mineralną.
Stanowi element systemów ociepleń – wchodzi w skład złożonych systemów izolacji cieplnej, posiadających aprobaty techniczne krajowe (AT) oraz europejskie (ETA).

WŁAŚCIWOŚCI

Wytrzymała – składa się z ułożonych naprzemiennie włókien wątku i osnowy tworzących trwały i mocny splot gazejski, zapewniający siatce odpowiednio wysoką wytrzymałość mechaniczną, włókna nie łamią się i nie przesuwają względem siebie.
Elastyczna – zapewnia kompensowanie odkształceń termicznych i mechanicznych jakim w trakcie eksploatacji podlega układ ociepleniowy, zapobiega powstawaniu rys w warstwach elewacyjnych i umożliwia uzyskanie stabilnego podłoża pod warstwę tynku.
Odporna na alkalia – włókna zabezpieczone są w kąpieli akrylowej przed agresywnymi alkaliami zawartymi w zaprawach klejących.

Wykonanie warstwy zbrojonej

Do wykonania warstwy zbrojonej można przystąpić po odpowiednim związaniu zaprawy klejącej użytej do przyklejenia płyt materiału termoizolacyjnego i po wykonaniu dodatkowego mocowania mechanicznego (przeciętnie po trzech dniach). Zaprawę klejącą równomiernie rozprowadzić po całej powierzchni termoizolacji i wtopić w nią kolejne pasy siatki. Siatkę zatapia się pionowymi pasami – z góry na dół. Wygodnie jest najpierw wcisnąć siatkę w zaprawę jedynie w kilku punktach, a później dokładnie zatopić cały pas pacą zębatą. Prawidłowo zatopiona siatka, powinna znajdować się w warstwie zaprawy klejącej nie głębiej niż w połowie jej grubości, a więc być całkowicie niewidoczna spod powierzchni kleju i nie powinna bezpośrednio stykać się
z powierzchnią płyt. Warstwa zbrojona powinna mieć grubość ok. 3 mm i musi być warstwą ciągłą, tzn. kolejne pasy siatki muszą być układane z zakładem min. 10 cm zarówno w pionie jak i w poziomie, a na narożach min. 15 cm. Zakłady siatki nie mogą pokrywać się ze spoinami między płytami styropianowymi. Po zatopieniu siatki należy dokładnie wygładzić warstwę zaprawy klejowej używając pacy metalowej gładkiej.

WAŻNE INFORMACJE DODATKOWE
Parametry siatki wykorzystane są w pełni wówczas, gdy stosowana jest ona wraz z pozostałymi elementami systemu oraz zgodnie z technologią jego wykonywania.
Siatkę należy przechowywać w pozycji pionowej, w pomieszczeniach suchych, przewiewnych, z dala od urządzeń grzejnych. Uwaga! Nie wolno narażać siatki na bezpośrednie nasłonecznienie i działanie czynników atmosferycznych.

OPAKOWANIA

Rolki 50 mb.

DANE TECHNICZNE

Siatka produkowana jest z włókna szklanego, zabezpieczonego w kąpieli akrylowej przed agresywnymi alkaliami zawartymi w zaprawach klejących.

 

Dane do przelewu:

PPHU Kinga Pankiewicz-Cieślak

ul. Wiązowa 9

64-600 Oborniki

Bank BZWBK VII oddział Poznan

Konto: 43 1090 1737 0000 0001 0322 7032

 

Zapraszamy również do naszego sklepu internetowego .

www.budujesz-potrzebujesz.pl to najtańszy budowlany sklep internetowy.

Odwiedz NAS

 

UDANYCH ZAKUPÓW !!!

 

Dodatki

5 other products in the same category: