Caparol Siatka 160g rolka 55m2 pomarańczowa, wysokiej jakości siatka

Nowość

Caparol Siatka 160g rolka 55m2 pomarańczowa, wysokiej jakości siatka

Capatect 650 to siatka z włókna szklanego niemieckiej firmy Caparol.

Więcej szczegółów

100 Produkty

140,00 zł

140,00 zł za rolkę

Dodaj do listy życzeń

Zestawienie

Szerokość 15
Wysokość 100
Głębokość 15
Waga 8

Więcej informacji

SIATKA Z WŁÓKNA SZKLANEGO Caparol Siatka 160g rolka 55m2 pomarańczowa, wysokiej jakości siatka 

 

Masz pytania dzwon 509735085  

 

 

Cena Kup Teraz dotyczy jednej rolki produktu o wymiarach 1,1m x 50m

                                 Na podane koszty dostawy wchodzą 3 rolki tego produktu

Wysyłka do 48h. 

 

 

 

- do wykonywania warstwy zbrojonej w złożonych systemach izolacji cieplnej.

 

 

WYMAGANIA TECHNICZNE Capatect 650 to siatka z włókna szklanego niemieckiej firmy Caparol.

• Najwyższej jakości siatka z włókna szklanego, podtynkowa zalecana przy tworzeniu wysokiej jakości tynków elewacyjnych.

• Siatka do styropianu Capatect 650 wzmacniana jest włóknem szklanym, co sprawia, że świetnie nadaje się jako siatka zbrojąca.

• Siatka podtynkowa Capatect 650 wchodzi w skład systemów ociepleń Caparol Capatect.

Dane techniczne siatki z włokna szklanego Capatect 650:

- Rodzaj splotu: Gazejski - Długość: ≥ 50 m

- Szerokośc: 110 cm ± 1%

- Wymiary oczek w świetle: 4 x 4 mm ± 5%

- Gramatura, grubość: ≥ 160 g/m2 ± 5%

- Zużycie ok. 1,1 m2/m2

- Kolor: pomarańczowy:

 PRZEZNACZENIE

Do wykonywania warstwy zbrojonej – do zatapiania w warstwie kleju podczas wykonywania ociepleń, zarówno ze styropianem jak i z wełną mineralną.
Stanowi element systemów ociepleń – wchodzi w skład złożonych systemów izolacji cieplnej, posiadających aprobaty techniczne krajowe (AT) oraz europejskie (ETA).

WŁAŚCIWOŚCI

Wytrzymała – składa się z ułożonych naprzemiennie włókien wątku i osnowy tworzących trwały i mocny splot gazejski, zapewniający siatce odpowiednio wysoką wytrzymałość mechaniczną, włókna nie łamią się i nie przesuwają względem siebie.
Elastyczna – zapewnia kompensowanie odkształceń termicznych i mechanicznych jakim w trakcie eksploatacji podlega układ ociepleniowy, zapobiega powstawaniu rys w warstwach elewacyjnych i umożliwia uzyskanie stabilnego podłoża pod warstwę tynku.
Odporna na alkalia – włókna zabezpieczone są w kąpieli akrylowej przed agresywnymi alkaliami zawartymi w zaprawach klejących.

Wykonanie warstwy zbrojonej

Do wykonania warstwy zbrojonej można przystąpić po odpowiednim związaniu zaprawy klejącej użytej do przyklejenia płyt materiału termoizolacyjnego i po wykonaniu dodatkowego mocowania mechanicznego (przeciętnie po trzech dniach). Zaprawę klejącą równomiernie rozprowadzić po całej powierzchni termoizolacji i wtopić w nią kolejne pasy siatki. Siatkę zatapia się pionowymi pasami – z góry na dół. Wygodnie jest najpierw wcisnąć siatkę w zaprawę jedynie w kilku punktach, a później dokładnie zatopić cały pas pacą zębatą. Prawidłowo zatopiona siatka, powinna znajdować się w warstwie zaprawy klejącej nie głębiej niż w połowie jej grubości, a więc być całkowicie niewidoczna spod powierzchni kleju i nie powinna bezpośrednio stykać się
z powierzchnią płyt. Warstwa zbrojona powinna mieć grubość ok. 3 mm i musi być warstwą ciągłą, tzn. kolejne pasy siatki muszą być układane z zakładem min. 10 cm zarówno w pionie jak i w poziomie, a na narożach min. 15 cm. Zakłady siatki nie mogą pokrywać się ze spoinami między płytami styropianowymi. Po zatopieniu siatki należy dokładnie wygładzić warstwę zaprawy klejowej używając pacy metalowej gładkiej.

WAŻNE INFORMACJE DODATKOWE
Parametry siatki wykorzystane są w pełni wówczas, gdy stosowana jest ona wraz z pozostałymi elementami systemu oraz zgodnie z technologią jego wykonywania.
Siatkę należy przechowywać w pozycji pionowej, w pomieszczeniach suchych, przewiewnych, z dala od urządzeń grzejnych. Uwaga! Nie wolno narażać siatki na bezpośrednie nasłonecznienie i działanie czynników atmosferycznych.

OPAKOWANIA

Rolki 50 mb.

DANE TECHNICZNE

Siatka produkowana jest z włókna szklanego, zabezpieczonego w kąpieli akrylowej przed agresywnymi alkaliami zawartymi w zaprawach klejących.

 

 

 

 

 

 

 

Dane do przelewu:

PPHU Kinga Pankiewicz-Cieślak

ul. Wiązowa 9

64-600 Oborniki

Bank BZWBK VII oddział Poznan

Konto: 43 1090 1737 0000 0001 0322 7032

 

 .

 

UDANYCH ZAKUPÓW !!!

 

Dodatki

3 other products in the same category: